BorDACH - Więźby i pokrycia dachowe Warszawa - krycie dachów - BorDACH Więźby i pokrycia dachowe. Kompleksowe prace i roboty budowlane - Usługi dekarskie, krycie dachów, remonty dachów, naprawę pokrycia dachowego oraz rozbiórki dachów. Naprawimy nieszczelność dachu oraz renowację pokrycia dachowego. Wykonamy prace dekarskie, cięcie i przeginanie blach, montaż okien dachowych, ocieplenia i docieplenia dachów. W ofercie posiadamy również profesjonalne odśnieżanie dachów z wywozem śniegu. Świadczymy komplekowe usługi związane z budową domu od fundamentu pod dach Warszawa

Przejdź do treści


Krycie dachów


Wykonujemy kompleksowo wszystkie prace dachowe związane z budową, przebudową i naprawą dachów. Prowadzimy profesjonalne doradztwo techniczne oparte na wieloletnich doświadczeniach, szczególnie w zakresie naprawy dachów. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów dekarskich.

Wykonamy dla Państwa pełny zakres oferowanych usług m.in.:

PRACE DACHOWE

 • wykonywanie więźb dachowych

 • krycie dachów z wykorzystaniem: dachówki (wszystkie rodzaje), blachodachówki, blachy tytanowo-cynkowej, blachy stalowej na rąbek stojący, gontu bitumicznego, papy termozgrzewalnej etc.

 • wykonywanie obróbek blacharskich

 • montaż i wymiana orynnowania

 • montaż komunikacji dachowej oraz płotków przeciwśniegowych

 • montaż i wymiana okien dachowych

 • montaż systemów solarnych


PRACE BUDOWLANE

 • wykonywanie podbitek dachowych

 • murowanie kominów z cegły klinkierowej

 • docieplanie i adaptacja poddaszy

 • montaż okien elewacyjnych

Dla czego warto skorzystać z Naszych usług:

Posiadamy doświadczenie.

Firma BorDACH Andrzej Borkowski wykonała setki nowych pokryć dachowych. Służymy wiedzą i doświadczeniem już na etapie projektowania budynku. Prowadząc roboty dekarskie ściśle współpracujemy z projektantem i generalnym wykonawcą. Otwarcie mówimy o wadach i zaletach różnych technologii dekarskich, a także proponujemy ekonomiczne rozwiązania stosownie do wymogów konstrukcyjnych i projektowych.
Zapewniamy sprawną logistykę dostaw i zarządzanie budową dachu.

Ścisła współpracujemy z projektantem i inwestorem.

Prowadząc roboty dekarskie ściśle współpracujemy z projektantem i generalnym wykonawcą. Otwarcie mówimy o wadach i zaletach różnych technologii dekarskich, a także proponujemy ekonomiczne rozwiązania stosownie do wymogów konstrukcyjnych i projektowych. Uczestnicząc w skomplikowanych realizacjach staramy się nie zakłócać procesu budowy konsultując prace dekarskie z innymi wykonawcami. Posiadamy własny transport.

Sprawna logistyka dostaw i zarządzanie budową dachu.

BorDACH Andrzeja Borkowskiego
ustala z inwestorem harmonogram prac i ściśle przestrzega terminów realizacji. Na bieżąco dokonuje korekty z inwestorem w zależności od warunków atmosferycznych. Uczestnicząc w skomplikowanych realizacjach  stara się nie zakłócać  procesu budowy  konsultując prace dekarskie z innymi wykonawcami. Posiadamy własny transport.

Stosujemy nowoczesne pokrycia dachowe i technologie.

Łączymy doświadczenie i tradycję profesjonalnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Na bieżąco śledzimy wprowadzane w światowym budownictwie najnowocześniejsze pokrycia dachowe, technologię ich montażu i wdrażamy je we własnej działalności. Prowadzimy szkolenia naszych pracowników, a także szkolenia organizowane przez czołowych producentów i biura projektowe. Wysokiej jakości prace dekarskie prowadzone przez BorDACH gwarantują długowieczność dachów i ich szczelność.


Proponujemy korzystne gwarancje.

Oferujemy system gwarancyjny dostosowany do zaleceń producenta, specyfiki dachu, warunków eksploatacyjnych i wymagań inwestora.


Konserwacja nowych dachów

Wprowadziliśmy usługę systematycznej corocznej konserwacji dachów. Dach jest jednym z najważniejszych elementów budynku i dlatego zalecamy konserwację także nowych dachów.

Dbałość o środowisko.

Prowadząc roboty dekarskie dbamy o środowisko, otoczenie i porządek na  terenie budowy, ustalając z inwestorem miejsca składowania elementów, odpadów i sposób ich usuwania. Wszelkie operacje techniczne mogące spowodować zanieczyszczenie trawników, żwirowych ścieżek, kamiennych tarasów drobnymi trudno usuwalnymi odpadami (wióry, ścinki blach) wykonujemy na podkładach z plandek.


Uznanie inwestorów i klientów.

Ponad 70 procent nowych zamówień pozyskaliśmy dzięki osobistej rekomendacji naszych dotychczasowych klientów.


Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług
certyfikowany dekarz - Andrzej Borkowski

krycie dachu, dachy, warszawa, krycie dachów, otwock, naprawa, dachy, krycie, dachów, pokrycia, pokrycie dachowe, dachach, na dachu, w dachu, remont, dachowe, w warszawie
Wróć do spisu treści