BorDACH - Usługi blacharskie - obróbki blacharskie - BorDACH Więźby i pokrycia dachowe. Kompleksowe prace i roboty budowlane - Usługi dekarskie, krycie dachów, remonty dachów, naprawę pokrycia dachowego oraz rozbiórki dachów. Naprawimy nieszczelność dachu oraz renowację pokrycia dachowego. Wykonamy prace dekarskie, cięcie i przeginanie blach, montaż okien dachowych, ocieplenia i docieplenia dachów. W ofercie posiadamy również profesjonalne odśnieżanie dachów z wywozem śniegu. Świadczymy komplekowe usługi związane z budową domu od fundamentu pod dach. Warszawa-Lublin-Siedlce-Radzyń Podlaski-Łuków

Przejdź do treści


Obróbki blacharskie są jednym z najważniejszych elementów dachu. Wykonuje się je z blachy płaskiej najczęściej w takim samym kolorze, jak pokrycie dachowe. Wykonanie obróbek blacharskich musi być fachowe gdyż od niego zależą m.in. szczelność dachu i jego estetyka.
Obrabiane elementy muszą spełniać wszystkie normy względem zastosowania. Obróbka blacharska musi być wykonana z odpowiedniej długości, wysokości, złączona i zamontowana w odpowiednich punktach dachu oraz musi stworzyć szczelnie bezpieczne odprowadzenie wody i dylatacji (obróbka gzymsu, kosz czy też pas nadrynnowy, pas podrynnowy, kalenica, wiatrownica, bariera śniegowa i obróbka przyścienna).
Wymiary i ich wygląd zależą od kształtu i specyfiki dachu, co oznacza, że ostateczne decyzje na ogół podejmowane są w porozumieniu z wykonawcą.


Obróbki blacharskie, warszawa, cięcie blach, dach, gięcie blach, na dach, dekarz, obróbka dekarska, obróbki blacharskie warszawa, obróbki blacharskie Lublin, Łuków, obróbki blacharskie Radzyń, Podlaski
statystyka
(C) Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. 2018 BorDACH.pl
Wróć do spisu treści